f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

День народження Кіри Муратової: вітання від колег та Президента України

05.11.2014


**

Дорога Кіро Георгіївно!

Вітаємо Вас із чудесним, обрамленим листопадовим золотом, Днем народження. Ми щасливі тим, що Ви є, що є Ваші фільми, які є славою кіно, українського і світового. Ваша творча і громадянська безстрашність багатьох з нас учить бути вірними собі й не зраджувати мистецтво кіно: ні за яких обставин. Нам дуже хочеться й собі не розчарувати Вас: так само ні за яких обставин. Життя триває і в ньому так багато прекрасного. Ваші фільми проникнуті вірою в людину і розчаруванням у її некращих проявах. Ви ніколи не лукавили, не загравали з правдою про нас самих. У підсумку Ваша правда робить нас загартованішими і мужнішими перед випробуваннями. А їх так багато попереду.

Гарного Вам, славного Дня народження! Пошли Вам, Господи, ще многих радощів і многих фільмів. Здоров'я Вам міцного і натхнення - перемагать і жить.

Правління Національної спілки кінематографістів України

**

Дорогая Кира Георгиевна!

Сегодня Ваш юбилей! Примите наши искренние слова уважения и признательности творцу произведений подлинного искусства, настоящему большому Мастеру кино, самобытному и талантливому художнику.

Практически все Ваше творчество одухотворено Одессой и рождено на Одесской киностудии.

Для нас, кинематографистов - это особый знак, особая радость и гордость, это огромное поле для постижения Вашего опыта и постоянной работы.

Здоровья Вам, дорогая наша Кира Георгиевна, на долгие годы, и пусть оно будет гарантией бесконечности Вашего таланта, Вашего вдохновения и Вашего нового слова в искусстве.

С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!

От одесских кинематографистов - 
Ярослав Лупий