f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Безкоштовна навчальна платформа PXL.CAMP

26.08.2024

Професіонали кіноіндустрії за підтримки Українського Культурного Фонду запускають безкоштовну навчальну платформу PXL.CAMP.

Цього вересня українці отримають можливість покращити свої технічні навички та здобути першу онлайн-професію у сфері кіно завдяки новій навчальній платформі pxl.camp. Платформа пропонує інтенсивні відеокурси, розроблені професіоналами кіноіндустрії, та доступні безкоштовно для всіх громадян України. Ініціатива націлена на розвиток нових спеціалістів у креативних індустріях, таких як виробництво кіно, ТБ та відеоконтенту. Основною метою проєкту є підтримка кіноспільноти та підвищення якості української продукції.

Перші дві базові програми зосереджені на технічних аспектах створення відео.

Курс “Цифрове зображення: перші кроки до професіоналізму”, який стартує 13 вересня, розрахований на широку аудиторію початківців, які працюють з фото, відео, ілюстрацією та дизайном. Він охоплює ключові технічні аспекти роботи з зображенням: генерацію цифрового зображення, роботу зі світлом, трикутник експозиції, інструменти контролю зображення, частоту кадрів, формат, кодек та контейнер, роздільну здатність, аспекти кадру і пікселя, артефакти зображення та колірні простори. Цей курс є своєрідною абеткою для тих, хто прагне впевнено розпочати свій професійний шлях.

Другий курс “Ротоскопінг у кіновиробництві: технології та техніки” стартує 27 вересня. Він націлений на швидке здобуття віддаленої професії у кіноіндустрії, зокрема у сфері візуальних ефектів. Ротоскопінг є найбільш затребуваним серед підготовчих видів робіт не лише для фільмів та серіалів, але й для реклами та музичних відео. Поріг входу в цю професію є низьким, але вона вимагає терплячості та уваги до деталей.

Курс ідеально підходить для тих, хто прагне працювати з дому або шукає можливості працевлаштування у закордонних компаніях.

Для реєстрації на курси відвідайте сайт https://pxl.camp/

А поки що долучайтеся до сторінок проєкту у Facebook та Instagram і підтримуйте українське!