f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Привітання голови НСКУ Сергія Борденюка учасникам Всеукраїнського фестивалю екранних мистецтв «Дніпро- cinema»!

07.07.2024

Шановні кінематографісти - учасники Всеукраїнського фестивалю екранних мистецтв «Дніпро- cinema»! Шановні гості та кіноглядачі!

Дозвольте щиро привітати Вас з відродженням проведення Національною спілкою кінематографістів України фестивалю, що носить імʼя одного із фундаторів українського кіно, оператора і режисера Данила Сахненка, і який відбуватиметься за ініціативи та організаційного сприяння Координаційної ради територіальних осередків НСКУ, її голови - Валентини Слободи!

Фестиваль заснований з ініціативи Дніпропетровського осередку НСКУ ще у 2004 році. На жаль, протягом декількох останніх років захід не проводився. Сьогодні НСКУ, її Будинок кіно віднаходять можливість для відновлення актуального форуму.

У фестивалі візьмуть участь, зокрема, й 14 представників територіальних осередків Спілки.

Авторитетне журі на чолі з головою Одеського відділення НСКУ, народним артистом України Ярославом Лупієм розгляне 82 - і творчі екранні роботи у номінаціях:

  • «Ігрове кіно»,
  • «Документальне кіно»,
  • «Телевізійні роботи»,
  • «Студентські роботи»,
  • «Анімація»,
  • «Дитячо-юнацька творчість».

Сподіваюсь, що захід стане яскравим підтвердженням гідного творчого потенціалу кінематографістів з усієї України, їх активної патріотичної громадянської позиції в умовах сьогоденних випробувань.

З повагою та вдячністю , голова НСКУ Сергій Борденюк.

https://www.youtube.com/watch?v=RcYrbQabXaA