f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ІІІ ПТАХ - Український Кінофестиваль у Великій Британії

08.06.2024

Дорогі друзі!

Триває подання на ІІІ ПТАХ - Український Кінофестиваль у Великій Британії для участі у Конкурсі та в Програму нашого кінофестивалю.

В Конкурс приймаються фільми, що були створені українськими кінематографістами із усього світу впродовж останніх трьох років, тими, хто працює в Україні та тими, хто живе та працює в будь якій іншій країні світу.

Фестиваль приймає роботи як присвячені війні, (вони відзначаються в окремій категорії), так і роботи інших жанрів та тематик в різних категоріях:

Ігрові повнометражні та короткометражні,

документальні повнометражні та короткометражні,

експериментальне кіно та музичне відео.

В цьому році ми додали окрему категорію анімаційних фільмів, тож щиро запрошуємо подавати анімаційні фільми будь якої довжини.

Більш детальна інформація на сайті:

https://filmfreeway.com/UkrainianFilmFestivalsinUK

Покази ІІІ ПТАХ УКМФ проходимуть протягом року починаючи із Вересня за традицією у Брайтоні, а також в Лондоні та ще декількох містах Великобританії таких як Кардіф, Шорем на морі, Ньюхейвен, тощо.

Фестиваль підтримують британські кінематографісти, публічні діячи, члени Парламенту, міська Влада міста Брайтон, кінотеатри мережі PictureHouse.

Традиційно висвітлюють події фестивалю ВВС та Телевізійний Медіахолдинг Latest TV.

У минулому сезоні впродовж 6-и днів ми продемонстрували понад 50-и фільмів , серед яких були головні прем'ери України.

Наша аудиторія - це українські біженці та британці, що щиро цікавляться українським кіно. Нателею Вальдою, генеральною директоркою фестивалю також створена телевізійна програма для британського телебачення, що висвітлює та популяризує фільми із програми ПТАХ фестивалю. Ми підтримуємо поширення української культури кіно, а ви підтримуєте наш фестиваль своїми творами!

Чекаємо на ваші фільми!

https://filmfreeway.com/UkrainianFilmFestivalsinUK

Фільми приймаються до 1 серпня 2024.

8 червня спливає Regular Deadline.