f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

DOCUDAYS UA проводить відбір у програму RAW DOC

03.05.2024

Запрошуємо проєкти на завершальній стадії виробництва взяти участь в індустрійній секції під час 21 Docudays UA!

RAW DOC — програма, створена для кінематографістів/-ок, які працюють над завершальним етапом монтажу (раф-катами) своїх фільмів, і хочуть провести тестовий показ експерт(к)ам міжнародної індустрії та отримати професійний фідбек. Під час закритих показів учасники/-иці отримають можливість поспілкуватися з потенційними партнер(к)ами, з-поміж яких представники/-ці європейських суспільних мовників, сейлз агентів і фестивалів.

РЕГЛАМЕНТ ТА ФОРМА ЗАЯВКИ 

https://docudays.ua/raw-doc/ 

Цього року програма відбудеться 5 червня 2024 року під час фестивалю в Києві. До участі запрошуємо проєкти документальних повнометражних фільмів (тривалістю щонайменше 60 хвилин) на завершальній стадії монтажу, створені українськими режисер(к)ами. Перевага буде надаватися роботам, що не були представлені на цьому етапі виробництва на жодних інших індустрійних платформах в Україні, а також не брали участь у work-in-progress презентаціях за кордоном.

Очікуємо ваші заявки до 9 травня 2024. Команда відбере до 4-х проєктів на завершальній стадії, 15 травня ми оголосимо учасників/-ниць програми.

Подача відкрита для всіх і безкоштовна.