f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

МИ Є, МИ РАЗОМ! Загальні звітно-перевиборчі Збори ОО НСКУ

29.04.2024

Національна спілка кінематографістів України

Одеське відділення Національної спілки кінематографістів України

Як одноголосно затвердили своєю ухвалою їх учасники, Збори пройшли у повній відповідності до Статуту НСКУ, Положенню про ОО НСКУ та Порядку денному.

Учасники Зборів вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих на фронті бійців ЗСУ, а також мирних громадян, які стали жертвами рашистської агресії.

В ході Зборів було представлено нових членів Одеського осередку, чий прийом до НСКУ затвердив Секретаріат Спілки: Аліну Деак – сценариста, режисера, продюсера, керівника телевізійної студії «Бріз» ВМС Міністерства оборони України, капітана першого рангу, лауреата Гран-Прі Міжнародної асоціації митців GLORIA в Німеччині, та Олексія Ачеповського – оператора та відеомонтажера спеціальної телевізійної групи Одеської міської Ради. Їм вручено членські квитки НСКУ.

Збори визнали діяльність Голови та Правління ОО НСКУ за звітний період – ЗАДОВІЛЬНОЮ. Збори пролонгували на наступний термін чинність Положення ОО НСКУ.

Таємним голосуванням Збори обрали Головою Одеського осередку НСКУ кінорежисера, народного артиста України професора Ярослава Лупія.

Збори ухвалили обрати Правління ОО НСКУ у складі 7 (семи) осіб.

За підсумками таємного голосування до складу Правління ОО НСКУ увійшли (за абеткою):

  • Марина Багрій-Шахматова
  • Ганна Дочева
  • Володимир Євсіков
  • Євгеній Женін
  • Ярослав Лупій
  • Віллен Новак
  • Сергій Тарасов

Від імені новообраного Правління ОО НСКУ виступив та подякував за довіру і проінформував про плани одеських спілчан Голова осередку Ярослав Лупій.

Учасників Зборів тепло привітали, поздоровили обраних Голову ОО НСКУ і членів Правління осередку та щиро побажали їм доброї роботи - Голова НСКУ Сергій Борденюк, Голова Ревізійної комісії НСКУ Єлизавета Плєсконос та Голови Координаційної Ради осередків НСКУ і Секретар НСКУ Валентина Слобода.

На світлинах:

- реєструється учасником Зборів член ОО НСКУ народний артист України Борис Барський,

- про найближчі плани одеських спілчан розповідає новообраний Голова осередку народний артист України професор Ярослав Лупій,

- "Ми є, ми разом!"

(Фото Олексія Ачеповського, Аліни Деак та Євгенія Женіна).

https://www.facebook.com/photo/?fbid=835562785280126&set=a.465437388959336¬if_

id=1714366340714696¬if_t=feedback_reaction_generic&ref=notif

Сергій Борденюк

Від імені Секретаріату Національна спілка кінематографістів України щиро вітаю організаторів та усіх учасників загальних звітно-перевиборчих зборів Одеського осередку НСКУ; обраних на альтернативній основі Голову - п.Ярослава Лупія та склад Правління ОО НСКУ!

Сил, натхнення, мудрості, доброзичливості й одержимості! Божого благословіння на добрі та величні справи у спільній діяльності з усією НСКУ заради вітчизняного кінематографа, в імʼя нашої Батьківщини! Невтомного творення, консолідованих дій та успіхів!

З повагою, Голова НСКУ Сергій Борденюк