f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Український кіноінститут: Благодійна онлайн-зустріч з режисером оскароносної стрічки "20 днів у Маріуполі" Мстиславом Черновим

28.04.2024

29 квітня о 17.00 за київським часом відбудеться благодійна онлайн-зустріч з режисером оскароносної стрічки "20 днів у Маріуполі" Мстиславом Черновим на тему документального кіно, фотографії та сьогоденної журналістики, сесія «запитання-відповіді».

Як доєднатися: До 28 квітня заповніть форму реєстрації https://forms.gle/7BdvseHD4HrvwiTbA Оплатіть довільний благодійний внесок на монобанку: https://send.monobank.ua/jar/36vYCSSvn7 (рекомендований платіж - від 300 гривень)

Серед лідерів за сумою донату під час ефіру будуть розіграні тематичні подарунки від Мстислава Чернова та компанії P2H. Всі зібрані кошти за ініціативою режисера будуть направлені на підтримку проєкту “A Drone Footage”, який організовують Мстислав Чернов та Українська асоціація професійних фотографів.

Проєкт зйомок зруйнованих українських міст з висоти дронів буде реалізований на спеціальній відеоплатформі. Його ціль — показати світові жахливі наслідки російського вторгнення в нашій країні. Слідкуйте за новинами української кіноіндустрії у нашому телеграм-каналі:https://t.me/kinoinstytut

https://www.facebook.com/events/1152311995796667/?ref=newsfeed