f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Поет і музикант Дмитро Хома про презентацію його книги "Дорогами життя""

10.04.2024

Минуло декілька днів після презентації моєї книги "Дорогами життя". Був приємно здивований, що у такий важкий час люди вщерть заповнили ошатну залу Будинку кіно і на одному диханні сприймали це творче дійство. Низький уклін нашим захисникам-героям, що ми мали змогу зібратися у такому родинному колі!

Хочу подякувати усім, хто долучився до цієї події, насамперед, голові спілки кінематографістів України Сергію Григоровичу Борденюку, моєму рідному Буковинському земляцтву на чолі з Цибухом Валерієм Івановичем, а також Андрію Скибінському, Олександру Шапці, Ігорю Яків'юку. Усім моїм неповторним друзям, народним артистам України: автору передмови до моєї книги Вадиму Дмитровичу Крищенку, Надії Шестак, Володимиру Талашку, Ніні Мирводі, Анатолію Демчуку, а також солістам Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України Володимиру Новохацькому, Дмитру Жбанкову, Антону Медолізу, Олені Зінчук, Валентині Демочко (худ.керівник - заслужений діяч мистецтв України Геннадій Синєок), співведучій Олені Ремез.

Окрема подяка за чудовий звук Ігорю та Любові Нижникам, і, звичайно, усім Вам, дорогі Друзі, хто дві з половиною години, ні на хвильку не покинувши зал, з таким запалом сприймали кожне слово, аплодували кожній пісні, кожній миті презентації. Дякую Господу і долі, що зустрічаю на своїх "дорогах життя" таких щирих і порядних, талановитих і самобутніх людей! Здоров'я, добра усім Вашим родинам, Миру нашій рідній Україні!

Далі буде... (фрагменти презентація можна подивитися і за цим посиланням на моєму каналі Ютуб). https://m.youtube.com/watch?v=u7nHubSSstw

Фотогалерея

https://www.facebook.com/homadima