f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого на Фестивалі короткометражного документального кіно «ЛІФТ»

25.03.2024

Національна спілка кінематографістів України

КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого:

Студентка 3-го курсу Марія Хомутіна, яка вивчає режисуру телебачення в майстерні доцента, заслуженого діяча мистецтв України Василя Вітра, посіла ІІ місце на Фестивалі короткометражного документального кіно «ЛІФТ» з фільмом «SPIRIT» Організатор фестивалю – незалежне українське медіа hromadske.ua у партнерстві з Чеський центр у Києві / České centrum Kyiv.

У своїй роботі Марія розповіла історію про те, як військові вирушають на київський Іподром за психологічною підтримкою. Там вони спілкуються з тваринами, доглядають за ними та їздять верхи : «Деякі групи прибувають просто з «нуля». Часто такі люди пригнічені, закриті. І дивовижно — після Іподрому військові починають переходити в інший стан», — розповіла авторка фільму. Разом із Марією над стрічкою працювали: випускник Інституту екранних мистецтв (кафедра звукорежисури) Антон Вітрянський та операторка – студентка КНУКіМ Соня Пасевич.

Свій грошовий приз Марія планує витратити на наступний проєкт – історичний фільм-реконструкцію. Вдруге відбувся фестиваль і вдруге серед переможців – роботи студентів Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого

Тішимось успіхами карпенківців!

Нехай попереду їх буде ще більше!

Фото: hromadske.ua

https://www.facebook.com/knutkitKarpenkoKary

Сергій Борденюк

Голова НСКУ

Щиро вітаю Марію та всю знімальну групу включно зі студенткою - операторкою з моєї майстерні Софією Пасевич! Подальших успіхів!