f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Марія Вайно: Медаль "За заслуги перед Прикарпаттям" я мала честь отримати сьогодні, 22 грудня, на 28 сесії Івано-Франківської обласної ради.

22.12.2023

Марія Вайно разом з Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА

Щира дяка голові обласної ради - панові Олександру Сичу, а також голові облдержадміністрації - пані Світлані Онищук за спільне розпорядження щодо цієї відзнаки.


Моя вдячність за подання - Національній спілці кінематографістів України та її Івано-Франківському осередку НСКУ, де очільником - Юліан Яковина, заст. Ольга Терешкун - за подання мене на таку візднаку. Приємно, коли праця - помічена як потрібна.

Всім причетним до цієї процедури бажаю Щасливого Різдва і Божого благословіння на добрі справи.

Слава Україні!

Світлини - Микола Мацюк

https://www.facebook.com/mariya.vaino

Сергій Борденюк

Шановний пане Юліане! Шановні колеги Івано-Франківського осередку НСКУ!

Прийміть щирі вітання від Секретаріату та Правління Спілки!

Сердечно дякую Вам за сумлінне служіння розвитку українського кіно! Напередодні Різдва та Новорічних свят дозвольте побажати Вам наснаги, віри, світла надії у кращі переміни! Найбажаніших переможних звершень!

Новий 2024 - це 100-річчя з Дня народження С. Параджанова, який надихався Вашим прекрасним краєм та здійснював віковічні зйомки! Звитяжно несіть пам‘ять, зберігайте та примножуйте славні традиції!

Будьте здорові та моцні!

З повагою, Сергій Борденюк

Юліан Яковина Сергій Борденюк

Щиро вдячні Вам,п.Сергію, за високу оцінку нашого творчого колективу...І надалі, навіть в такий скрутний час, будемо намагатися не опускати руки...Що в наших силах- обовязково зреалізуємо! З повагою- ів- Фр.осередок НСКУ....

Ольга Терешкун

Дякую, п. Юліане! Усіх гараздів, з святом! Ви - Серце осередку, почесно працювати поруч. Всім перемоги, миру, добра, натхнення, здійснення задумів!

Марія Вайно

Так, погоджуюся з Олею, Юліан Яковина від початку створення осередку був і залишається його серцем. Він прекрасний очільник, педагог, людина, яка має кінематографічний смак. Це він мені говорив, як приходила до нього на студію "Верховина", аби писала кіносценарії, хоч я пручалася спершу, казала, що ні, я новелістка, проте так вийшло, що прорвало й на кіносценаристику...

Спершу була "Коронація слова" у жанрі кіносценарію, потім багато всього. Захопила мене ця стезя творчості. Дякую йому щиро за те, а ще я вдячна йому, що підтримав мого сина Мар'яна Бушана на початках, коли він показав йому свої перші роботи - кліпи-ремікси, а потім благословив на режисуру ігрового фільму (була майстерня Бориса Савченка) - до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка Карого, далі - створення першого повнометражного і одразу резонансного фільму "Снайпер. Білий Ворон", який був минулоріч показаний на День Незалежності у всіх діючих кінотеатрах України, а потім й у світі. Живучи в Києві, Мар'ян залишився в Івано-Франківському осередку вже як член НСКУ, в Юліана Івановича Яковини... Дякую щиро очільнику за все і здоровлю з Різдвом і Новим роком! Здоров'я - насамперед і потуги провадити осередок надалі. Разом - ми сила!