f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ОБІЦЯВ – І ВИКОНУЄ

09.12.2023

Одеське відділення Національної спілки кінематографістів України

Відбулася конференція з територіальними осередками НСКУ

У своїй передвиборчій програмі тоді ще кандидат на посаду Голови Національної спілки кінематографістів України С.Г.Борденюк окремо та чітко підкреслив особливо суттєву роль територіальних осередків Спілки у кінематографічному житті в країні і наголосив на необхідності найуважнішого ставлення до їх справ та потреб. Тож, однією з перших акцій його вже за статусом новообраного керманича виявилися онлайн-зустріч та ділове спілкування саме з тими спілчанами, хто мешкає та працює в регіонах.

Разом з Сергієм Борденюком керівництво Спілки представляли секретарі Правління НСКУ Сергій Тримбач та Олена Парфенюк і Голова Ревізійної комісії Єлизавета Плєсконос, А з ними на зв’язку були ще двоє членів Секретаріату Правління - Голова Координаційної ради територіальних осередків Валентина Слобода та Голова Одеського відділення Ярослав Лупій, а також представники переважної більшості осередків. Зокрема, від найчисленнішої територіальної організації - Одеської – на конференції виступали, поряд з Я.В.Лупієм, члени Правління НСКУ Марина Багрій-Шахматова та Євгеній Женін.

На початку новообраний Голова спілки поінформував про нагальні проблеми, з якими зіткнулося нове керівництво Спілки та про шляхи їх вирішення, розповів про поточний стан формування та персональний склад комісій НСКУ та керівництва Будинку кіно. А потім до слова у режимі онлайн запрошувалися всі, хто був на зв’язку того вечора.

Торкалися багатьох тем та аспектів. Було про що поговорити – про це красномовно свідчить той факт, що заплановану попередньо тривалість конференції за часом перевищили більш, ніж вдвічі. Обговорення окремих питань, що їх торкалися у своїх виступах учасники зустрічі, розглядатимуться на Пленумі Правління, що відбудеться незабаром.

І хоча поза межами вирішених залишилося ще чимало проблем, все ж головне – те, що початок покладено. Обіцяне Сергієм Борденюком у його програмі, представленій на З’їзді НСКУ, тобто міцна підтримка регіональних осередків, щонайтісніші контакти з ними – починає знаходити своє реальне та корисне втілення. І тому аж ніяк не дивним виявилося одностайне бажання всіх, хто взяв участь у конференції: такі зустрічі повинні стати подалі систематичними та обов’язковими.

https://www.facebook.com/photo?fbid=754981869991923&set=a.474492331374213