f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

24 листопада – ювілей художника-постановника Одеської кіностудії Світлани СОЛОДОВНИК.

24.11.2023

Одеське відділення Національної спілки кінематографістів України

З ЮВІЛЕЄМ!

Здавалося б: за плечима – і фільми, і роки, і посади, і почесне звання, і чимало учнів... А все одно: як і колись - яскраві іскри молодості та заряд енергії, пристрасть та захопленість все новими проектами - залишаються незмінно у вигляді та в душі цієї жінки. Звичайно ж, високий професіоналізм. Натхнення і творчість. І ще – непереборне тепло справжнього друга.

Талановита кінохудожниця та майстриня завжди свіжих за подихом та цікавих за змістом світлин, авторка захоплюючих новел та есе – так-так, все це про неї, про багаторічну нашу колегу та чудового митця, члена Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України, заслуженого працівника культури України Світлану Солодовник.

Тож, в день ювілею – найщиріші наші вітання та побажання, а перш за все – Перемоги і здоров`я Вам, люба Світлано Сергіївно… ні, для більшості з нас – просто Світлано! Світочко! Дійсно – адже світло чи не самотужки випромінюється Вами при кожній зустрічі…

Щасти, довгих років, та ще раз - здоров`я і, звичайно, вдачі неодмінно!

З днем народження! З ювілеєм!

https://www.facebook.com/nsku.od.ua

Національна спілка кінематографістів України вітає художника - постановника Світлану Солодовник з ювілейним днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, гарного настрою, творчого натхнення!