f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Ювілей відомої української тележурналістки Людмили Лисенко!

26.10.2023

Sergiy Trymbach

НСКУ, Українська кіноакадемія

З ЮВІЛЕЄМ, ЛЮДМИЛО! Людмила Лисенко у ці дні ювілеїть, з чим я її і вітаю! Ювілярка обрала найкращий, з усіх можливих, спосіб відзначити дату - видала на-гора три томи своєї книжки про Марію Приймаченко (або Примаченко) - "Марія. Сотворення світу". Десь півтори тисячі сторінок, справа усього життя. Генії живуть і по своїй фізичній смерті, але ж для цього треба докладати своїх зусиль і нам, простим смертним. От Людмила Лисенко і докладає. Запропонувавши, наскільки я розумію (бо ж не читав ще) свою авторську, художню версію Житія Марії.

Той, хто наважується на такий труд, творить і себе самого. Людмила тим творенням займається ще із студентської лави - вона і телевізійна журналістка, і мистецтвознавець, і етнолог та фольклорист,і, зрештою, письменник. І просто чарівна жінка, з енергетичним запасом потужної електростанції.

З Днем народження, Людмило! Попереду ще півжиття, ціле житейське море. Перепливти його - ось спокуслива мета. Чи буде вітер - це вопріс. То ж, як любив говорити Лесь Танюк, котрий не дуже вірив у вітряних богів, напевно доведеться гребти руками. Що ж, твоїм рукам не звикати до подібної роботи...

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach