f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Завтра в Кінотеатр «Жовтень» відкривається Київський тиждень критики

12.10.2023

Dennis Ivanov

Абонементи вже давно закінчилися, ще є можливість придбати квитки на деякі фільми.

В міжнародній програмі - приз Венеції за найкращу жіночу роль - "Прісцилла" Софії Копполи, Золота Пальмова Гілка - "Анатомія падіння" Жюстін Тріє, приз журі Канн "Опале листя" Акі Каурісмякі, а також менш відомі (але від того не менш цікаві) "Солодкій схід" Шона Прайса Вільямса, "Знамення" Балоджі і "Тотем" Лілі Авілес. Як спеціальна подія - короткометражна робота Педро Альмодовара "Дивний спосіб життя".

В програмі "Фокус" відбудуться національні прем‘єри стрічок "Ля Палісіада" Філіпа Сотніченко, "Назавжди-назавжди" Ані Бурячкової і київська прем‘єра "Ти мене любиш?" Тоні Ноябрьової. В польській частині програми - "Зелений кордон" Агнєшкі Холланд, який збудив польське суспільство напередодні виборів, "Дівчина з" - вже міжнародної режисерки - Малгоржати Шумовської і "ІА" Єжи Сколімовського - минулорічний кандидат на "Оскар" від Польщі.

Міжнародна ретроспектива - "Людина з кінопапаратом", важливі стрічки жанру "кіно про кіно", та українська ретроспектива спільно з Довженко-Центр : Dovzhenko Centre - "Жіноча роль", видатні акторські роботи українських акторок крізь часи.

Навіть якщо ви не зможете потрапити на покази в тиловому Києві, дуже прошу підтримати збір "Спільної мети" на квадрокоптери.

Квитки, посилання на збір - за лінком. До зустрічі, друзі! 

https://www.facebook.com/dennis.ivanov.77

https://www.facebook.com/kyivcriticsweek