f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

30 серпня поточного року у Спілці відбулось перше засідання продюсерів

31.08.2023

Національна спілка кінематографістів України

Вони обирали себе делегатами З'їзду, і обіцяли 5 жовтня брати участь у цій вкрай важливій події в історії НСКУ. Другим питанням були висування продюсерів у Правління НСКУ. Треба 35 кандидатур, і не витрачаючи часу присутні у Блакитній вітальні погодились з переліком продюсера Дениса Іванова голосувати за названих кінематографістів.

Поки що відомі діячі української кінематографії не дали конкретної згоди, але назвати іх прізвища потрібно: можливо хтось відмовиться, а хтось дасть згоду.

Для виконання чисельної квоти продюсери вирішили "позичити" кандидатів з інших професійних груп. Таким чином виникла мала енциклопедія сучасного українського кіно.

Третє питання вирішувалось дещо складніше. Контрольно-ревізійна комісія - це аудиторська специфіка. Продюсери визнали себе фахівцями у фінансових справах, і їх кандидатур вистачило для виконання квоти.

Вперше була використаний ZOOM. У процесі брала участь достатня кількість продюсерського активу і в залі, і у відеоконференції.

Цей репортажний текст в черговий раз нагадує іншим групам процедуру обрання кандидатур делегатами, у Правління НСКУ і Контрольно-ревізійну комісію.

Віктор Бажай, прес-секретар НСКУ, режисер кіно, ТБ, відео.

https://www.facebook.com/ukrkino/