КНИЖКИ - "ІВАН МИКОЛАЙЧУК. МІСТЕРІЇ ДОЛІ" ТА "БОГДАН СТУПКА. МЕТАМОРФОЗИ" визнані найкращими за підсумками Всеукраїнського рейтингу «КНИЖКА РОКУ» за 2022 рік
17.03.2023
![](/files/1679039133.jpg)
Sergiy Trymbach
НСКУ, Українська кіноакадемія
ЩИРО ДЯКУЮ ВСІМ, ХТО ПРИВІТАВ МЕНЕ З ТИМ, ЩО ДВІ МОЇ КНИЖКИ - «ІВАН МИКОЛАЙЧУК. МІСТЕРІЇ ДОЛІ» ТА «БОГДАН СТУПКА. МЕТАМОРФОЗИ» (видавництво «Дух і літера») визнані найкращими за підсумками Всеукраїнського рейтингу «КНИЖКА РОКУ» за 2022 рік - у Номінації «Візитівка» - «Архітектура / дизайн / театр / кіно / музика».
Працюю далі. У моєму віці робота - кращий засіб почутися молодим. А ще коли тебе і твою працю визнають, підтримують! Спасибі!!
Щоправда, є певний дисонанс. За такої підтримки (а на додачу - тираж обох книжок уже майже розпроданий) книжка про Івана Миколайчука не отримала жодної рецензії: просто ніде. Книжка про Богдана Ступки має одну рецензію, та ще й блискучу - дякую Олександрові Сакві («Кіно-Театр», 2023, № 1). На дві книжки - один професійний відгук… Сказати по правді, я цим нітрохи не здивований, так у нас ведеться здавна. Книги колег читаються дуже неохоче… Я й сам грішний, ні на кого кивати. Все ж хотілося б от сю традицію поламати. Як? А власним прикладом, напевно ж.
Мене запитують, де і як можна придати мої книжки? Вони ще є у продажу. А найпростіше - замовити на сайті видавництва «ДУХ І ЛІТЕРА»:
Сергій Тримбач. БОГДАН СТУПКА. Метаморфози - https://duh-i-litera.com/bookstore/bogdan-stupka-metamorfozi
Сергій Тримбач. ІВАН МИКОЛАЙЧУК. Містерії долі. - https://duh-i-litera.com/.../ivan-mikolajchuk-misteri-doli
Ще раз дякую усім!!
На фото: Іван Миколайчук та Богдан Ступка у фільмі "Білий птах з чорною ознакою" (Кіностудія імені О.Довженка, 1971, режисер Юрій Іллєнко).