f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ЯК ДОДЗВОНИТИСЯ ДО КОГОСЬ ВИСОКОГО? ВЕРСІЯ БОРИСЛАВА БРОНДУКОВА

22.11.2022

Sergiy Trymbach

НСКУ, Українська кіноакадемія

Нині всі наші міністерства і відомства нагадують закриті бункери (чи не з фюрера рашистського приклад беруть?). Ні, не у війні справа - цій тенденції щонайменше 7-8 літ. Не дотелефонуватися, та й на письмові звернення не факт, що отримаєте відповідь.

У цьому зв'язку пригадалася одна із численних комічних оповідок про легендарного актора БОРИСЛАВА БРОНДУКОВА.

Журналістка бере у нього інтерев'ю. Потому запитує:

- А вам можна подзвонити?

- Можна, звичайно.

- А по якому номеру?

- Записуйте - 257 674 978 921 483 212...

Журналістка, трохи розгублено:

- А як же дзвонити по такому номеру?

Відповідь Брондукова:

- Дуже просто. Я живу на Печерську, за такою адресою. Заходите у двір нашого дому, там у кутку висить рейка з от сим номером. Дзвоните в ту рейку - я виходжу.

Отаку рейку нам і пропонують. До речі, так не тільки у нас, воно і в Європі незрідка. Там, правда, свої нюанси. Бюрократ є бюрократ - якщо є можливість забункеруватись, він це зробить обов'язково.

На фото: Б.Брондуков та кадри з фільмів "Тривожний місяць вересень" Леоніда Осики і "Вавилон ХХ" Івана Миколайчука. До речі, і Осика, і Миколачук були найближчими друзями Борислава. Й так само не тільки цінували, а й самі продукували сміхові формули. До прикладу, кажу Леоніду Осиці, що його новий фільм мені не сподобався, і чекаю презирливих громовиць. Відповідь громово-блискавична: "Ну що ж, доведеться призначити тобі переекзаменовку!". Тобто подивишся - як покара - фільм ще раз...

Пам'ятаймо цих людей - безмірно талановитих, самоіронічних, просто чудесних!

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach