f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

"ПРОНЯ ПРОКОПОВНА ВЕЛІЛА СКАЗАТИ ВАМ, ШО ВИ ПАДЛЮКА!"

17.11.2022

Sergiy Trymbach

НСКУ, Українська кіноакадемія

Сенсаційна новина - за поки що неперевіреними даними наступною головихою Держкіно призначать Проню Прокоповну Сірко (саме у неї в.о. гіпнотизерка позичила праве око, ліве у своїх підшефних собачок).

Це буде безумовним прогресом - хоча б тому, що Проня у хрянцюзькому пансійоні науки ізучала. А ще - вона ж кіношку любить, хвільми за любовь абажаєт дивиться, та ще й з кавалєрами рядом... І шо важно - усє фільми досматріваєт до конца, нє то шо нєкоториє нинєшніє руко-водітєльніци.

І ше: на от сю должность Проню рекомендував, собствєнной персоной, сам Свирид Петрович Голохвастий - балшой начальнік, оччень большой. Та ви його знаєте, тільки він стісняєцця під своєю хвамілією на людях появлятись, скромний такий удався.

Словом, шановні кінематографісти, нє ізвольтє більше беспокоїться, не кричіть, не мітингуйте - влада, в ліце Свирида Петровича, все уже за вас і для вас порєшала. Головне - славні традиції вітчизняної бюрократії, оспівані ще Микольцею Гоголем, Іваном Нечуєм-Левицьким та Михайлом Старицьким, тривають і навіть продовжуються. Гіп-гіп, ура!

P.S. Ох, забув повідомити: новою заступницею головихи усього Кіна буде Химка. Невже не пам'ятаєте? Ну, то прийдете до Проні у прийомну і Химку побачите. Буде вона говорити те, що їй великі люди понаписували: "Проня веліла сказать вам, шо ви падлюка, свинота і блекота. І щоб вона вас більше біля кіна не виділа. Тут вона тепер владарює. Фсьо!"

На фото: Маргарита Криницина у ролі Проні Прокоповни, фільм "За двома зайцями", 1961, режисер Віктор Іванов.

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach