ТЕПЕР - У НІДЕРЛАНДАХ
20.10.2022
![](/files/1666251321.jpg)
Евгений Женин разом з Андрієм Осіповим і Oleg Kudrin.
Присвячений подіям у Маріуполі в роки Другої світової війни фільм одного з корифеїв вітчизняного кіно Віллена Новака «ЧОМУ Я ЖИВИЙ» особливу актуальність набув зараз, коли знову за вікнами вирує війна, і саме Маріуполь став у ці дні одним із символів героїзму українського народу.
За неповний рік з моменту виходу на екран ця стрічка вже встигла зібрати чималу аудиторію глядачів у багатьох країнах світу і принести режисеру та Одеській кіностудії вельми солідну колекцію фестивальних нагород. А найближчої неділі, 23 жовтня, знайомство з фільмом чекає на голландську публіку: за погодженням з режисером Вілленом Новаком та генеральним продюсером Андрія Осіпова його побачать і оцінять у Роттердамі (Нідерланди).
Показ и обсуждение кинокартины в одном из крупнейших здешних залов организованы руководством популярного местного киноклуба, при содействии собственного корреспондента агентства УКРИНФОРМ в странах Балтии одессита Олега Кудріна.
https://www.facebook.com/yevgeny.zhenin
https://www.facebook.com/a.osipow.l.a