f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Molodist Kyiv International Film Festival оголосив переможців.

06.06.2021

ДержКіно України

У кінотеатрі просто неба біля Арки Дружби народів 5-го червня відбулася урочиста Церемонія нагородження переможців 50-го ювілейного КМКФ «Молодість».

Ґран-прі ювілейної «Молодості» отримала стрічка «Стаючи Моною» режисерки Сабіне Люббе Баккер — вона отримає $10 000 нагороди від Офіційного партнера, оператора державних лотерей «М.С.Л.».

Найкращим повнометражним фільмом Міжнародного конкурсу стала картина «Кельти» Міліци Томовіча — приз у $2000 надає Офіційний партнер фестивалю, компанія MEGOGO.

Найкраща короткометражна стрічка — «Чорне сонце Палермо» Жозефін Жуане, вона отримає $2000 призу за підтримки Асоціації кіноіндустрії України.

Нагороду у $2000 від Володимира Клименка розділять переможці студентської секції Міжнародного конкурсу — «Я хочу повернутись, повернутись, повернутись» Ельзи Розенґрен і «Філіпіньяна» Рафаеля Мануеля.

Перший в історії «Молодості» міжнародний Документальний конкурс виграла стрічка «Гарячі новини» Сушміта Ґоша та Рінту Томаса — вони отримають $2000 призу від Офіційного партнера фестивалю, ЦУМ Київ.

А 50 000 грн нагороди від MEGOGO отримає найкращий фільм Національного конкурсу, 20-11-7.mp4 Аліни Панасенко.

У конкурсній програмі «Сонячний зайчик» перемогла картина «Макове поле» Євґена Жебеляну — $2000 нагороди за неї виплатить фестиваль «Молодість».

А приз у $2000 від Міжнародного Інституту Глибинної Психології отримає переможець конкурсу дитячих фільмів Teen Screen, «Космічний хлопчик» Олів'є Перу.

Переможцем Boat Meeting став український проєкт «Мрія Кіри» — він отримав $10 000 на послуги постпродакшену від компанії Star Media.

Переможцем першого Серіального пітчинґу став проєкт «Ми розходимося» — він отримав на створення тизеру, промо та медійну підтримку 15 000$ від 1+1 media та «Київстар ТБ» і $10 000 від MEGOGO.

Почесну нагороду – "Скіфського оленя" за внесок у світове кіномистецтво від КМКФ "Молодість" – отримав польський актор Данієль Ольбрихський.

Фільмом-закриттям фестивалю стала створена за підтримки Держкіно стрічка «Егрегор» режисера Станіслава Капралова, знята за спільного виробництва України, США та Польщі.

6-го червня, у завершальний день фестивалю можна буде подивитися в кінотеатрах усі стрічки-переможці конкурсних програм, відвідати покази фільмів Національного конкурсу й інших стрічок.

Повний список переможців:

https://bit.ly/2S4D3AZ

50-й ювілейний КМКФ «Молодість» пройшов за підтримки Державного агентства України з питань кіно.