f y
Національна спілка кінематографістів України

Інтерв’ю

Композитор Ігор Поклад про режисера Андрія Бенкендорфа

12.08.2020

Красуня з розкішною фігурою, у яку я закохався відразу і назавжди, – мій ідеал жінки – виявилася дружиною мого друга Бенкендорфа.

Історія шоста. Андрій Бенкендорф. (Аристократ).

Того ранку я прокинувся в поганому настрої. Рівно два роки тому, такого самого морозного лютневого дня, пішов із життя мій близький друг. Це була страшенна втрата – гірка і болюча.

Мене розбудив телефонний дзвінок, телефонувала Айшенька Гринько: "Ігорю. Андрія більше немає..." Як немає?! Не минуло й 10 днів від того моменту, як сам Андрій набрав мене і сказав: "Ну що? Ти в якій формі? Працювати готовий? Я запускаю новий проєкт про Тараса Шевченка. Робота складна, копітка і шалено цікава, повір! Я стільки невідомих раніше документів знайшов! Там безліч приголомшливих штрихів до його портрета! Ми пізнаємо і побачимо його зовсім з іншого боку. Ну чесно, набридло задовольнятися тим, чим нас напихали десятиліттями. Я хочу показати його не статуєю із граніту, а живою людиною – із почуттями, бажаннями, пристрастями. А в його долі всього цього було достатньо. Нумо, готуйся, я зараз відлежуся трохи, отямлюся, поганенько почуваюся, відверто кажучи, і почнімо. Сподіваюся, до літа ми вже видамо кілька серій. Я планую не менше як десять. Там матеріал приголомшливий! Тож до зустрічі!"

Більше читайте тут:

https://gordonua.com/ukr/blogs/poklad/krasunja-z-rozkishnoju-figuroju-v-jaku-ja-zakohavsja-vidrazu-i-nazavzhdi-mij-ideal-zhinki-vijavilasja-druzhinoju-mogo-druga-benkendorfa-1512473.html?fbclid=iwar1oft1xiw_n0yxqgxgmasyewsnvkvttcjuvedfuyvpjbddpwzjucpbtyeg

Работа над ошибками (СССР, 1988), х/ф [12+]

https://www.youtube.com/watch?v=NKFpWUrAkfM