f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

МОЛОДІСТЬ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

09.05.2021

6 травня у Kooperativ HUB відбулася друга програмна пресконференція 50-го ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», який відсвяткує свої півсторіччя з 29 травня по 6 червня 2021 року у гібридному форматі.

Під час пресконференції організатори представили програму, офіційний кампейн і проєкти індустрійної секції та нагадали про 4 різновиди абонементів, що доступні для гостей фестивалю: Cinephile, Industry, Student, Press. Більше про абонементи тут. Крім того, було презентовано ядро індустрійної секції кінофестивалю: перший серіальний пітчинг, розроблений в кооперації з партнерами — 1+1 media, Київстар ТБ та MEGOGO, перший документальний пітчинг у співпраці з B2B Doc, а також міжнародний ринок копродукції Boat Meeting, які відбудуться в рамках 50-ї «Молодості».

Далі:

https://kino-teatr.ua/uk/articles/molodost-na-lyuboy-vkus-4914.phtml

Кінофестиваль «Молодість» цьогоріч відбудеться за підтримки МКІП та Держкіно – Ткаченко

50-й ювілейний Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» відбудеться за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства з питань кіно.

В цьому запевнив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко під час пресконференції кінофестивалю «Молодість» 6 травня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Далі:

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3241258-kinofestival-molodist-cogoric-vidbudetsa-za-pidtrimki-mkip-ta-derzkino-tkacenko.html