f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

Фільм «Тарас. Повернення». Для чого було створювати прекрасне кіно, якщо ви не вкладаєтеся у його розкрутку?

02.10.2020

Лана Самохвалова

Цей фільм треба дивитися! Дивуюся відсутності фурору

Режисер фільму Олександр Денисенко пише, що промоцією фільму мали б займатися дистриб’ютори та продюсери. Не знаю цієї системи, і не знаю, чи існують механізми змусити їх працювати. Хай це буде на їхній совісті, ну але ми мали б проголосувати квитком на фільм.

Подивилася фільм "Тарас. Повернення".

З одного боку, почуття величезного успіху, з іншого – дисонас від того, що в залі четверо людей. Ну, тут претензія до творців – де промоушн, пресконференції? Презентації? Фейсбук-акаунт фільму? Для чого було створювати прекрасне кіно, якщо ви не вкладаєтеся у його розкрутку?

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3109847-film-taras-povernenna-dla-cogo-bulo-stvoruvati-prekrasne-kino-akso-vi-ne-vkladaetesa-u-jogo-rozkrutku.html

Фільм «Тарас. Повернення» покажуть на 145 великих екранах

23.09.2020 05:09

Стрічка «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка, створена за підтримки Державного агентства з питань кіно, 24 вересня виходить в український прокат на 145 великих екранах.

Про це повідомив на пресконференції після преспоказу картини генеральний продюсер "ІнсайтМедіа продюсерський центр» Володимир Філіппов, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми зараз маємо розпис – 145 залів, тобто майже кожен зал, який зараз працює, буде показувати «Тарас. Повернення». Так що у глядача буде можливість побачити фільм», - сказав Філіппов.

Своєю чергою режисер та автор сценарію Олександр Денисенко розповів про головного героя фільму.

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3104645-film-taras-povernenna-pokazut-na-145-velikih-ekranah.html