f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Фестивальна доля фільму "У відриві" режисера Сергія Волкова

21.10.2017

«У відриві» - це чотири роки життя з двома героями - українськими музикантами, яких об'єднує громадянська позиція і відповідальність за вибір свого шляху в житті. Ігор -  скрипаль-соліст, педагог, а Олександр - «рокер», що грає радикальний «панк». Це фільм про Україну, яка переживає найскладніший період своєї сучасної історії, про людей, які в ній живуть. Про сучасну музичну культу, яку визначають як «неформат». Про музикантів, які виконують некомерційну музику, і ті труднощі, з якими вони щодня стикаються.

трейлер: https://vimeo.com/186478546

 

Про фестивальну долю фільму:

«Канівський МКФ» (25-27 серпня):

«1-е» місце в категорії «Кращий документальний фільм».

«Рівненський МКФ» (26-30 вересня):

"Наш фільм боровся в загальному конкурсі з ігровим кіно. У зв'язку з цим я думав, що шансів немає ніяких. Але, в підсумку, "1-е місце" в категорії «Кращий фільм національної програми. Повний метр». Мабуть, рішення журі стало несподіванкою навіть для організаторів фестивалю, оскільки в шаблоні диплома заздалегідь було вказано «fiction»" - розповідає режисер фільму.

«Гогольфест» (Київ): 7-17 вересня:

"Окремо хочеться розповісти про наш спеціальний івент в програмі «Кінолекторій Довженко-Центру з Андрієм Алфьоровим», в рамках якого відбувся показ фільму та концерт за участю головних героїв. Звичайно, «Гогольфест» не є кінофестивалем, але, в той же час, він э самим альтернативним та найбільш андерграундним майданчиком для дискусії про сучасне мистецтво в Україні. Наш фільм був прийнятий з великим інтересом, як і спільний виступ музикантів, які раніше не були навіть знайомі! Це приклад того, як люди з різних "музичних світів" об'єдналися завдяки кіно, і, звичайно ж, музиці!" - ділиться враженнями Сергій Волков.

 

Фрагмент репетиції перед концертом

 

Фільм можна буде переглянути під час Четвертого Міжнародного Інтернет-кінофестівалю Independent Star. Фестиваль  пройде в підтримку Олега Сенцова.

 

Офіційна інформація.