f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 13 по 16 березня

13.03.2017

З 13 по 16 березня 2017 року у Будинку кіно відбудеться низка кінематографічних подій.

У понеділок, 13 березня, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» та циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ художнього фільму Анатоля Литвака «П’ять миль до опівночі» (Франція, Італія, 1962).

Чоловік Лізи Маклін, з яким вона має намір розлучитися, гине в авіакатастрофі. Одначе після похорону Ліза виявляє, що він живий і прагне з її допомогою отримати кошти від страхової компанії. Вона погоджується йому допомогти. В ролях: Софі Лорен, Ентоні Перкінс, Гіг Янг, Жан-П’єр Омон.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>.

У вівторок та середу, 14 та 15 березня, у Блакитній вітальні відбуватиметься Друга міжнародна науково-практична конференція «Режисура екранних мистецтв: Актуальні питання професії, термінологічна визначеність», в рамках якої буде розглянуто широке коло питань, присвячених специфіці жанру в екранних мистецтвах, компетентності професії ведучого телебачення, формату на телебаченні тощо.

У вівторок, 14 березня, о 18:30 у Червоній залі в рамках репертуарної рубрики «Фільми-призери міжнародних кінофестивалів» відбудеться показ драми Джея Роуча «Трамбо» (США, 2015). 

Успішна кар'єра сценариста 1940-х років Дальтона Трамбо («Римські канікули», «Спартак») руйнується, коли він, разом з іншими діячами Голлівуду, потрапляє у чорний список через свої політичні погляди. Картина розповідає історію його боротьби з американським урядом і студійними босами, до якої виявляється залученим увесь Голлівуд. В ролях: Брайан Кренстон, Дайан Лейн, Гелен Міррен.

У середу, 15 березня, о 18:00 у Синій залі відбудеться вечір «Гармонії Тетяни Яблонської» до 100-річчя великого українського художника. У програмі: виступи мистецтвознавців, показ документальних фільмів «Тетяна Яблонська» (реж. Лідія Островська, 1971) та «Тетяна Яблонська: Натхнення самоти» (реж. Станіслав Сукненко, 2008). Особливий гість Гаяне Атоян, художник, дочка Тетяни Яблонської. Модератор вечора Сергій Тримбач.

Запрошення на захід можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>.

У середу, 15 березня, о 18:30 у Синій залі відбудеться післяпрем'єрний показ українського містичного фільму Олександра та В'ячеслава Альошечкіних «Чунгул» (Україна, 2016).

Міський гульвіса Денис затримується у зв'язку із форс-мажорними обставинами у віддаленому від цивілізації селі Чунгул. Але для того, щоб покинути це місце, йому доведеться заплатити свою ціну місцевому чаклуну. Чи можливо уявити наскільки високою буде ціна для головного героя, коли дочка самого чаклуна закохується в нього?.. В ролях: Богдан Юсипчук, Анна Гуляєва, Віктор Демерташ, Микола Олійник, Георгій Поволоцький, Ніна Набока, Володимир Мунтян. кредит для пенсионера онлайн

У четвер, 16 березня, о 18:00 у Синій залі в рамках ретроспективного показу українських фільмів 1990-х років «Межі свободи: Незалежність по обидва боки екрану» відбудеться показ стрічки Миколи Рашеєва «Оберіг» (Україна, 1991).

Екранізація роману Володимира Дрозда «Самотній вовк». Стрічка про метаморфози, що відбуваються із людьми, процеси морального і духовного деградування особистості, що ведуть до внутрішньої катастрофи, самознищення людського у людині, власне, про перетворення людей на вовків. В ролях: Станіслав Молганов, Анатолій Барчук, Юрій Рудченко, Валерій Гаркалін, Олександр Бурєєв та інші.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Також слідкуйте за новинами Будинку кіно у Фейсбуці, вподобавши офіційну сторінку Будинку кіно.

Власна інформація НСКУ