f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 22 по 24 лютого

22.02.2016

З 22 по 24 лютого 2016 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 22 лютого, у Синій залі відбудеться творчий вечір композитора і режисера Олександра Спаринського. У програмі: документальні фільми «Наша високоповажність» (2015) та «Лондонський бенефіс Ігоря Переверзєва» (2012) і анімаційний фільм «Закоханий їжачок» (2015, учасник ХХІІ Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів «Крок»).

У вівторок, 23 лютого, у програмі Будинку кіно – два заходи.

У Синій залі в рамках Акторської майстерні «Поетична мозаїка» відбудеться показ фільмів-портретів про кінорежисера Миколу Літуса, народного артиста України Миколу Оляліна, кінорежисера, народного артиста України Тимофія Левчука (режисер документальних стрічок – Людмила Михалевич, вечір веде заслужена артистка України Лідія Чащина).

А у Червоній залі – прем’єрний показ роботи Михаїла Сєгала « Кіно про Алексєєва» (Росія, 2014) – трагікомічного фільму-подорожі дивовижним життям головного героя (Александр Збруєв), що пив чай із Тарковським, потрапив до КДБ через Гагаріна, конкурував із Калашніковим і Висоцьким…

У середу, 24 лютого, у Синій залі відбудеться вечір пам’яті Миколи Вінграновського до 80-річчя від дня народження поета, кінорежисера, актора. У програмі: спогади друзів, колег, показ повнометражного документального фільму «Микола Вінграновський» (реж. Петро Марусик, 1993).

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ