f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Членів НСКУ номіновано на Державну премію України імені Олександра Довженка

18.06.2015

16 червня 2015 року на офіційному сайті Державного агентства України з питань кіно було розміщено повідомлення Комітету з Державної премії України імені Олександра Довженка про висунення кандидатур на здобуття Державної премії України імені Олександра Довженка 2015 року.

Цього року на премію були номіновані:

- члени нашої Спілки, творці повнометражного ігрового фільму «Плем’я» Мирослав Слабошпицький (автор сценарію, режисер-постановник) та Валентин Васянович (оператор-постановник) – за поданням Національної спілки кінематографістів України;

- член нашої Спілки, голова Волинського осередку НСКУ Борис Ревенко, заслужений працівник культури, оператор, режисер, сценарист, автор низки кінострічок, очільник з 1979 року народної аматорської кіностудії «Волинь», популяризатор кіномистецтва, пропагандист українського кіно – за поданням Волинського обласного науково-методичного центру культури.

Питання висунення кандидатур на здобуття Державної премії України імені Олександра Довженка від НСКУ було розглянуто на засіданні Секретаріату Правління НСКУ 21 травня 2015 року.

Голова рейтингової комісії Спілки Сергій Борденюк повідомив, що на розгляд Спілки було подано лише один фільм – стрічку Мирослава Слабошпицького «Плем’я». За результатами таємного голосування рейтингова комісія більшістю голосів визначила її авторів кандидатами від НСКУ на здобуття Державної премії України імені Олександра Довженка. Секретаріат Правління НСКУ затвердив рішення рейтингової комісії.

Борис Ревенко чотири десятиліття був лідером народної аматорської кіностудії «Волинь», де з 1975 року працював режисером. Із його ім’ям пов’язані найзначніші події в становленні та розвитку кіно-відеоаматорського руху в Україні. Організаційно і творчо обдарована людина, він невтомно шукав і знаходив шляхи удосконалення як своєї майстерності, так і студійців кінооб’єднання «Волинь». Його внесок в українське кіномистецтво є значним і непересічним. Борис Ревенко пішов із життя 4 червня 2015 року. Многие онлайн казино обеспечивают быстрые выплаты выигрышей с выводом на карты Сбербанка вот в таких автоматах . В таких интернет заведениях представлены качественные игровые автоматы с яркими сценариями и отличными коэффициентами отдач. В них можно играть на реальные деньги, зарабатывая отличные призовые.

Власна інформація НСКУ