f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

СЛЬОЗА ДИТИНИ: ВІД БАТУРИНА ДО КИЄВА (1708-2024), або БОГА НЄТ Й РАШИСТУ ВСЬО ПОЗВОЛЄНО.

09.07.2024

Sergiy Trymbach

НСКУ, Українська кінокадемія

Всьо, з убиством дітей включно. Бо розсія вибудовує свою гармонію і має свого бога, імперського. А на всіх інших богів їм начхати…

Учорашній удар по дитячій лікарні Охматдит нагадав події 300-літньої давнини, коли в гетьманській столиці, у Батурині (листопад 1708 року), війська меншикова вирізали усіх, до ноги, до останнього дитинчати. Саме так - дітей нищили з особливим звірством. Як у найжахливіших казках, де темнії сили пильнують, аби у цієї людності не було жодного шансу у майбутньому зберегти, відтворити себе...

Як писав український історик Микола Маркевич, "сердюки були частиною вирізані, частиною пов'язані в одну юрбу мотузками. Меншиков доручив катам стратити їх різноманітними стратами; військо, скрізь і завжди готове до грабунку, розсіялось по домівках обивательським, і, не розбираючи невинних від винних, винищило мирних громадян, не пощадивши ні жінок, ні дітей. Сама звичайна смерть була – живих четвертувати, колесувати і на палю садити, а далі вигадані були нові роди мук, саму уяву в жах приводять".

Різанина тривала два дні. Потім меншиков наказав розп'ясти тіла вбитих козаків на плотах і пустити їх річкою Сейм (цей епізод відображено у фільмі «Молитва за гетьмана Мазепу» Юрія Іллєнка). Вочевидь для того, щоби населення Гетьманщини було настрашене, побачивши те, що спіткало Батурин.

Те, що чекає на нас і нині. Разсєя путькіна практично нічим не відрізняється від разсєї петра перваго, «того, що розпинав». Вимога «демілітаризації» означає наказ відкрити врата наших міст - для пограбунку і нищення усіх, за батуринським сценарієм.

Невже це ще комусь незрозуміло?? Опісля Батуринської різні, голодоморів, нищення українських інтелектуалів… Опісля вчорашнього удару по Охматдиту? По наших дітях, яких убивають уже понад 300 років… Бо Україна, за кремлівськими гороскопами, не має права на майбутнє, просто не має. Фото: Рятівники і волонтери шукають тих, хто зміг вижити в дитячій лікарні Охматдит в Києві, 8 липня 2024 року. (Еліс Мартінс, The Washington Post, 8 липня).

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach