f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Оголошено приймання заявок на членство в Український Оскарівський Комітет

11.07.2024

Українська Кіноакадемія

Національна спілка кінематографістів України, Асоціація продюсерів України, Українська Кіноакадемія та Ukrainian Institute - Український інститут підписали меморандум з метою співробітництва в організації діяльності Українського Оскарівського Комітету.

Український Оскарівський Комітет складається з 14 осіб, які обираються серед членів Української кіноакадемії та відповідають хоча б одному з критеріїв, визначених Регламентом роботи Українського Оскарівського Комітету, зокрема:

  • члени Європейської кіноакадемії (EFA);
  • режисери українських фільмів-учасників фестивалів, зазначених у пункті 3.2. Регламенту, починаючи з 1991 року, або українські кінопрофесіонали-лауреати фестивалів, зазначених у пункті 3.2. Регламенту, починаючи з 1991 року;
  • члени Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI).

Приймання заявок від кандидатів на членство в Українському Оскарівському комітеті розпочинається 4 липня і триватиме до 15:00 (за київським часом) 11 липня.

Подати заявку можна шляхом заповнення кандидатами відповідної форми на офіційному сайті Кіноакадемії після аутентифікації: https://uafilmacademy.org/account/profile/member-oscar.html

З 16 липня до 23 липня відбуватиметься голосування членами Української кіноакадемії за склад Комітету. 14 кандидатів, що наберуть найбільшу кількість голосів, увійдуть до складу Українського Оскарівського комітету. Кандидат, який набере найбільшу кількість голосів, стане Головою Українського Оскарівського комітету.

Результати виборів будуть оголошені після затвердження складу Комітету Американською кіноакадемією кінематографічних мистецтв і наук.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1035731905220860&set=a.534353465358709