f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Спілчани стали академіками Національної Академії мистецтв!

05.07.2024

Sergiy Trymbach

НСКУ, Українська кіноакадемія

КІНООПЕРАТОР СЕРГІЙ МИХАЛЬЧУК ОБРАНИЙ ЧЛЕНОМ-КОРЕСПОНДЕНТОМ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ! ЛЕГЕНДАРНА АКТРИСА ЛАРИСА КАДОЧНИКОВА і МУЗИЧНИЙ ГЕНІЙ, КОМПОЗИТОР ВАЛЕНТИН СИЛЬВЕСТРОВ СТАЛИ ПОЧЕСНИМИ АКАДЕМІКАМИ ТІЄЇ Ж АКАДЕМІЇ.

Це сталось сьогодні, на загальних зборах академіків і член-корів...

Сергій (його крайня робота в кіно - фільм "Довбуш" Олеся Саніна) нині в діючій армії. Це він на горішньому знімку, поруч його ж фото, а нижче - кадр із "Довбуша". Храни Вас Господь, дорогий Сергію!

Лариса Кадочникова... Минулого тижня у Криворівні, де знімалися "Тіні забутих предків", Іван Зеленчук, який все знає про фільм Сергія Параджанова, повість Михайла Коцюбинського і узагалі все про гуцулів, сказав мені зворушено: "Передайте Ларисі Кадочниковій, що її Марічка у "Тінях..." високо підняла образ гуцулки, до того часто зневаженої...".

А в кулуарах академічних зборів я вислухав цілу тобі лекцію про Валентина Сильвестрова від кінорежисера В'ячеслава Криштофовича, режисера, який дуже добре розуміється на музиці. Вердикт В'ячеслава: Сильвестров - стовідсотковий геній. Особливо захоплювався піснеспівами, кантатою та іншими творами на слова Тараса Шевченка...

До речі, у програмі Одеського кінофестивалю (відбудеться в Києві, з 12 по 20 липня) показ фільму "В.Сильвестров" Сергія Буковського (Будинок кіно, 17 липня).

Найщиріші вітання Ларисі, Сергію та Валентину Васильовичу - нехай музика натхнення ніколи не полишає вас!!!

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach

фото

https://www.facebook.com/photo?fbid=26742347652031108&set=pcb.26742480255351181