f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Презентація книги “Західний кінематограф”, автором якої є Володимир Миславський

06.06.2024

Миславський Володимир Наумович — харківський кінознавець, історик кіно, доктор мистецтвознавства, завідувач кафедри кінотелережисури та сценарної майстерності Харківської державної академії культури.

Володимир — автор багатьох унікальних видань з історії кіно, зокрема чимало робіт присвячено саме українському екранному мистецтву.

Сергій Чернов для книги “Західний кінематограф”

Далі:

https://www.youtube.com/watch?v=iRNq3Ghjwuk

https://noc-kh.org/?p=1675

Миславський В. Н.

Західний кінематограф. Концептуально-термінологічний словник.

Пропонований словник допоможе більш ґрунтовно ознайомитися з американською та європей-ською кінопродукцією, а також течіями і напрямами світового кіно. Бурхливий розвиток медійних технологій (інтернет, соціальні мережі, стримінгові канали), сприяв піднесенню кінематографічної культури та підвищенню інтересу до світової і насамперед голлівудської кінокласики 1930-х — 1960-х років. Автор мав на меті показати максимально широкий хронологічний зріз історії світо-вого кіно — від неокласиків і їхніх безпосередніх учителів до видатних представників сучасності. Словник містить 585 статей, 427 постерів і кадрів із фільмів. Хронологічні межі описаних фільмів охоплюють часовий відрізок 1895–2023 років. Видання розраховане на кінознавців, викладачів кіно-дисциплін і всіх, хто цікавиться історією і теорією світового кіно.

https://www.instagram.com/reel/C54J7-VtUOU/