f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Перейменування вулиць Києва на честь народної артистки України Наталії Наум та народного артиста України Володимира Денисенка

04.05.2024

Олександр Денисенко

НСКУ, кінорежисер

Дорогі друзі! Київська міська адміністрація оголосила електронне опитування на перейменування вулиць у місті Києві. Зокрема вулиці Стрілкова і Нахімова запропоновано назвати відповідно вулицями артистки Наталії Наум і кінорежисера Володимира Денисенко. Однак для того, щоб ці вулиці назвати іменами моїх батьків, треба щоб за це проголосували українці. Тому дуже прошу підтримати перейменування вулиць на честь Наталії Наум і Володимира Денисенка.

Опитування відбувається через застосунок в смартфоні "Київ Цифровий". Хто підтримує перейменування цих вулиць на честь Народної актриси України Наталії Наум та Народного артиста України Володимира Денисенка, прошу зайти в застосунок "Київ Цифровий", обрати розділ "Електронна демократія", натиснути "Опитування". Далі віднайти вулиці Стрілкова і Нахімова і проголосувати за Наталію Наум і Володимира Денисенка.

Часу на голосування відводять мало. Тому треба поспішати. Для ознайомлення додаю публікацію про це перейменування з сайту Суспільного мовлення.

https://suspilne.media/.../738233-novij-etap.../

Як повернути фільми Володимира Денисенка із небуття

https://day.kyiv.ua/article/kultura/yak-povernuty-filmy-volodymyra-denysenka-iz-nebuttya

Її красою захоплювалися Бучма і Довженко: у столиці вшанували пам’ять акторки Наталії Наум

https://vechirniy.kyiv.ua/news/77782/