f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Babylon'13: Шукаємо українські фільми в стадії девелопменту

01.05.2024

Український кіноінститут / Ukrainian Film Institute

Babylon'13

ГО «Творче об’єднання Вавилонʼ13» оголошує прийом заявок від команд, які хотіли б презентувати своє кіно в рамках Мюнхенського Міжнародного Кінофестивалю (FILMFEST MÜNCHEN). У результаті відбору представники 5 проєктів матимуть змогу відвідати кінофестиваль та презентувати фільми перед потенційними міжнародними партнерами на індустрійними представниками. Відібрані учасники також зможуть відвідати індустрійні заходи та нетворкінги.

Подати заявки можуть представники повнометражних ігрових та експериментальних (гібридних) фільмів в стадії девелопменту. Перевага буде надаватися проєктам, які мають перспективу у залучені партнера з Німеччини.

Презентація проєктів пройде 1 липня в Amerikahaus München.

Подати заявку: https://bit.ly/4b7uZCs

Дедлайн подачі — 4 травня включно

Відбір проєктів здійснюватиметься командою Filmfest Munchen 

Виникли додаткові питання? Пишіть на пошту ukraine.babylon13@gmail.com

Проєкт реалізовується за підтримки Європейського Союзу та Міжнародний фонд "Відродження" та є частиною програми «Посилення українських голосів задля міжнародної підтримки України», в рамках проєкту «Європейське Відродження України». Проєкт представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу чи Міжнародного фонду «Відродження».

Команда ГО «Творче об’єднання Вавилон 13» залишає за собою право не надавати зворотні зв’язок проєктам, які не будуть відібрані для презентації.

https://www.facebook.com/babylon13ua

https://www.facebook.com/FilmInstituteUA