f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Іванна щиро любить свою історичну батьківщину

05.04.2024

Valeria Ivanenko

НСКУ, продюсер

Ця дивовижна красуня - голлівудська акторка Іванна Сахно, яка народилася в Києві, в п’ятнадцять років переїхала до США, а зараз живе і працює в Лос-Анджелесі.

Іванна щиро любить свою історичну батьківщину і принципово відмовляється від пропозицій зніматься в фільмах та серіалах, якщо їй пропонують зіграти росіянку, тобто вона свідомо відмовляється від гонорарів і навіть готова сплачувати великі штрафи за розірвання раніш підписаних контрактів. Наприклад, ще до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Іванна відмовилася від пропозиції Netflix зіграти американку, родом з СРСР, в результаті чого досі сплачує компанії 50% від своїх гонорарів через те, що розірвала той контракт. Українські глядачи пам’ятають Іванну по ролях в ситкомі «Леся+Рома» та в українській біографічній стрічці «Іван Сила».

Потім в її творчій біографії з’явилися ролі в голлівудському блокбастері «Тихоокеанський рубіж: Повстання», екшн-комедії «Шпигун, який мене кинув», трилері «Пік страху», в мінісеріалі «Асока», в фільмах «Дерево тіл», «Забрати назад не можна», в блокбастерах «Тихоокеанський рубіж 2» та «Шпигун, який мене кинув»…

Наша талановита, тендітна красуня є людиною з твердою життєвою позицією та непохитним прагненням справедливості, що викликає щиру повагу.

Ще під час Революції гідності Іванна підтримала протестувальників у Києві та разом з українською діаспорою Лос-Анджелеса виходила на мітинги на підтримку України. В 2016 рокці на червоній доріжці Каннського кінофестивалю вона з'явилася з табличкою на підтримку ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова

У 2022 році Іванна виступила з критикою та засудженням російського військового вторгнення в Україну. Вона бере активну участь в акціях на підтримку України та допомагає збирати кошти на допомогу постраждалим українцям.

Іванна впевнена, що «у кожної людини повинні бути моральні цінності й поняття" і тримаючись своїх принципів вона є безумовним прикладом для багатьох.

Нещодавно в Будинку кіно Іванна зустрілась з Сергієм Борденюком, якого давно добре знає. Доречи, батьки Іванни теж «кіношники»: мама - режисерка Галина Кувівчак-Сахно, а батько - оператор Анатолій Сахно, який і зафільмував Сергія Борденюка і Іванку в кабінеті Голови Національна спілка кінематографістів України.

Ось що Сергій Борденюк написав на своїй сторінці в ФБ: «Зустріч з «українською зіркою на голлівудському небосхилі» Іванкою Сахно перенесла нас у ті часи роботи на знімальному майданчику, коли ти - дівчинкою запитувала: «А я, правильно роблю?» Ти все правильно робиш, дорога Іванко!

Дякую Тобі за любов до Батьків, до Професії, до України»

Свідком їх зустрічи в Будинку кіно став і Konstantin Shamin. Його класні емоційні фото я теж включила у фотопідборку.

Нехай тобі щастить, Іванно, і в професії, і в особистому житті, а інакше і бути не може, бо ти не тільки талановита, красива та чарівна, в тебе мужня, щира та чиста душа!

https://www.facebook.com/valeria8828