f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

В Національній спілці кінематографістів України поповнення

04.04.2024

Національна спілка кінематографістів України

Вчора до складу Спілки додалися нові члени, а це завжди свято, адже всі дотичні до її діяльності знають, як за останні півроку вона пожвавилася. Хтось нещодавно сказав, що Національна спілка кінематографістів України переживає справжній Ренесанс. Звичайно велика заслуга в тому Голови нашоі Спілки Сергія Борденюка, хоча він сам так не вважає, віддаючи шану колегам, які теж взяли на себе відповідальність за її подальший розвиток. І от саме в цей період нового розквіту Національної спілки до її лав приєднались нові талановиті люди, які повністю відбулися у своїх кіно-професіях.

Вчора за традицією в кабінеті Голови вітали нових спілчан (тих, які змогли завітати до Будинку кіно, бо деякі інші знаходяться у творчих відрядженнях) Було тепло, весело (особливо завдяки жартам Сергія Тримбача і цікаво. Спочатку Голова Спілки привітавши присутніх вручив членські білети, а потім, потім всі ми просто спілкувались, ближче знайомились з творчістю кожного, з діяльністю Спілки і перспективами її розвитку. І навіть в цей – перший вечір, нові спілчани, зокрема чарівна актриса Мирослава Филиппович, вже пропонували до реалізації цікаві проекти, але про це трохи згодом.

Зараз хочеться просто привітати зі вступом до лав Національної спілки кінематографістів України: продюсерку Тетяну Лазареву, актрису Мирославу Філіпович, режисерку Олесю Моргунець – Ісаєнко, продюсерку Валерію Борщевську, звукорежисера Дмитра Мороза, режисера Сергія Кудріна, кінооператора Сергія Стеценка, продюсера і актора Антона Сладкевича та сценариста, режисера та продюсера Віктора Насипаного (творчий псевдоним Віктор Шторм).

І побажати кожному творчої наснаги і успіхів.

Валерія Іваненко

голова комісії НСКУ з інформаційної політики