f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Студія ВІАТЕЛ святкує своє 30-річчя!!!

07.03.2024

Halyna Kryvorchuk

НСКУ, продюсер, редактор Студії ВІАТЕЛ

Щойно завершився наш вечір з нагоди 30-річного ювілею студії "ВІАТЕЛ". Щиро вдячні усім друзям і колегам, з якими ми були разом усі ці роки. І з якими були до цього 30-річчя, і з якими, сподіваюся будем разом робити українське кіно в подальшому. Бо нічого іншого ми й не прагнемо. Дякую усім, хто знайшов час відвідати нас, сумую за тими, кого вже з нами немає. Поділюся враженнями на нашому YouTube-каналі "Гра долі" з тими, кого зупинили чи затримали справи або хвороби. Найбільша цінність в житті - це друзі. І найбільша радість - це зустрічі з ними.

30 років студії "ВІАТЕЛ". З перших років Незалежності - Українське кіно.

https://www.youtube.com/watch?v=rtTCV_pvy7g

Марина Кривда

Нині студія ВІАТЕЛ, фільми якої є своєрідним відкриттям наших історичних постатей і подій, що формують самоідентичність, а нас як націю, святкує своє 30-річчя.

Любов врятує світ - таке гасло студії. Тож хочеться побажати її засновникам Василю Вітру і Галині Криворчук Halyna Kryvorchuk , а також незмінний ведучій Натальці Сопіт і далі рятувати світ своїми чудовими фільмами, зокрема із серії "Гра долі" про відомих наших достойників. До речі, під час святкового вечора було представлено такий актуальний і дуже повчальний нині фільм про Симона Петлюру.

Творіть і далі історію нашої Соборної України.

З першим 30-річчям, друзі!

Tetyana Mirgorodska

Філія ПАТ "НСТУ" "Чернігівська регіональна дирекція"

Я — велика шанувальниця їхніх фільмів з циклу Гра долі : це завжди відкриття, завжди любов, яка врятує світ ( це гасло студії, якщо що ).

Значна кількість робіт знімалася на Чернігівській землі: а ви ж знаєте мою любов до Чернігівщина в житті славетних

А ще я люблю і шаную мистецьку родину Василя Вітра і Halyna Kryvorchuk ( тандем режисера і продюсерки !), незмінну ведучу Наталка Сопіт.

Доторкнулася до славної команди минулоріч і я, коли студійці проїхалися місцями, де проводилися зйомки, аби презентувати фільми про історії кохання Василя Тарновського, Марії Заньковецької, Симона Петлюри, Миколи Гоголя, Олександра Довженка, Михайла Коцюбинського.

Сосниця і Ніжин, Прилуки і Чернігів.

Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського, Музей-заповідник Михайла Коцюбинського/Museum of Mykhailo Kotsiubynsky, Сосницький літературно-меморіальний музей О.П.Довженка-офіційна сторінка, Прилуцький краєзнавчий музей імені Василя Івановича Маслова, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя…

Це були незабутні зустрічі, яскраві, цікаві, змістовні…

Вітаю вас!

Ви побили рекорди творчого довголіття, аби продовжувати творити, розкривати світи наших українських світочів.

Ви й самі стали світочами української культури, українського кіно!

Переможного миру!

Обіймаю!

https://www.facebook.com/halyna.kryvorchuk