f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Творчий вечір художниці Людмили Мєшкової у Будинку архітектора

15.01.2024

Неможливо не подякувати легендарній Майстрині - Художнику Людмилі Іванівні Мєшковій та Національній спілці архітекторів України за зворушливий творчий вечір, що відбувається зараз у Будинку архітектора!

Це- не просто щемна зустріч з глядачами, дотик до простих й одночасно гіпнотезуючих космічних творів Людмили Іванівни, що відзначені ЮНЕСКО, це - поринання у багатошарові різноманітні пласти культури від національної до європейської через неймовірно захоплюючі особисті спогади, роздуми, інтонації. У тім числі- й про кінематографістів, зокрема, Сергія Параджанова. На основі власного життєвого досвіду пані Мєшкової - відбувся фідбек із вогненним сьогоденням та погляд, послання у майбутнє…

Окрім архітектурної, художньої та керамічної мега профі, Людмила Іванівна по праву вважається нашою колегою - кінематографісткою! Адже це її енергетичні намолені керамічні та інші художні твори, вже п’ять десятиліть прикрашають інтер‘єри Будинку кіно НСКУ і вважаються своєрідним талісманом та оберегом!

Хочемо, щоб Ви іще багатократно зустрічалися, дорога Людмило Іванівно, з глядачем! І наступного разу, просимо, у Будинку кіно.

Будьте здорові та такі ж інтелігентні, наснажливі та одержимі! Відомо, що архітектура- це застигла музика, Ви, Людмило Іванівно, музика, що летить та лунає. До багатьох- багатьох сердець.

Уклін Вам

Сергій Борденюк - голова НСКУ.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005493780055