f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ

25.08.2023

Шановні кінематографісти!

Попри країна знаходиться в непростих умовах воєнного стану та з причин вимушеної економії коштів Національної спілки кінематографістів України (далі – Спілки), рішенням пленуму правління Спілки 4 квітня ц.р. черговий ІХ (ХV) з’їзд НСКУ скликається 5 жовтня 2023 року. Пленум визначив квоту представництва членів Спілки на з`їзді один до 5-ти, тобто обраний делегат представляє 5 членів НСКУ.

Організаційно обрання делегатів пропонується провести у два етапи, а саме:

1. «Визначення членів спілки, які матимуть можливість бути 5 жовтня у Києві та готові взяти участь у з’їзді як делегат(ка)»

а) делегатом (попереднє самовисунення)

б) делегуючим

*Нагадуємо, що з’їзд відбуватиметься у відкритому режимі, тобто будь-який член Спілки має право бути на ньому присутнім (лише у голосуванні беруть участь виключно делегати).

2. «Обрання делегатів за професійною приналежністю».

Для цього з 25 серпня до 10 вересня в приміщенні Спілки організовуватимуться збори за професіями (графік та механізм інформування про збори повідомлятимуться пізніше).

Важливо. З огляду на умови воєнного часу і воєнного стану збори проводяться як за одне, так і за декілька засідань, в тому числі дистанційно (онлайн, за технічної можливості) або шляхом опитування (з подальшим письмовим підтвердженням у разі необхідності). Обрані на першому засіданні голова зборів та секретар зборів гарантують докладання зусиль щодо доброчесного залучення усіх членів Спілки цього професійного утворення для належного обрання делегатів з’їзду.

Перелік професійних утворень:

Звукорежисери, звукооператори

Кіноактори

Кінодраматурги, сценаристи

Кінознавці, кінокритики, історики кіно, редактори

Кіноінженери

Кінооператори, фотохудожники

Кінорежисери, монтажери (режисери-постановники, другі режисери, асистенти режисерів)

Композитори

Художники

Організатори виробництва, продюсери, організатори кінопрокату.

Якщо член Спілки має бажання допомогти з організацією зборів за своїм професійним фахом, будь ласка, повідомте про це ініціативну групу проведення з’їзду (nucu2023@gmail.com або +380 67 329 08 05).

Також повідомляємо Вас, що кандидати на посаду Голови Спілки до 5-го вересня мають оприлюднити на сайті Спілки свої програми розвитку НСКУ та перелік осіб, яких Вона чи Він вважатиме своєю «командою» (будуть висунуті ним кандидатами в члени Правління та Секретаріат), яка здійснюватиме представлену програму.

Для обговорення програми кандидата іншими (охочими) членами Спілки (після 5 вересня) буде надано приміщення в Будинку кіно і відповідне оголошення оприлюднюватиметеся на спілчанському сайті (та Фейсбук сторінці).

ДОДАТКОВО:

Зверніть також увагу, що готується до друку нова редакція Довідника членів Спілки й Ви можете оновити свою контактну інформацію. Звертайтеся з цим питанням до Тетяни Петухової (287-66-07, каб. 305) або до секретаря Ірини Бігун (287-75-57, моб. 067 508 17 94 каб. 209 – приймальня). Не пізніше 1 вересня 2023 року.

Ініціативна група НСКУ з питань підготовки ІХ (ХV) з’їзд НСКУ

nucu@ukr.net

https://www.facebook.com/ukrkino

https://www.ukrkino.com.ua/home/