f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Відкрито прийом заявок на участь у VI та VII Національних кінопреміях “Золота Дзиґа”

19.04.2023

Українська Кіноакадемія

Заявки на участь у конкурсі Сьомої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” приймаються з 7 до 25 квітня 2023 року за посиланням: https://bit.ly/3zIs3vf.

Крім того, подовжено приймання заявок на участь у Шостій Національній кінопремії “Золота Дзиґа”, яке розпочалось ще минулого року, але не було завершеним через початок повномасштабного вторгнення. Подати фільм можна до 25 квітня 2023 року: https://bit.ly/43bY6RH.

У 2023 році Українська кіноакадемія вперше вручить Національну кінопремію в номінації “Найкращий короткометражний документальний фільм”.

Також на нагороду в номінації “Найкраща режисерська робота (ім. Ю. Г. Іллєнка)” можуть претендувати режисери повнометражних ігрових та документальних фільмів.

Номінації “Найкращий повнометражний анімаційний фільм” та “Найкращий короткометражний анімаційний фільм” під час VII Національної кінопремії “Золота Дзиґа” будуть об’єднані в одну категорію – “Найкращий анімаційний фільм”.

Крім того, відтепер на премію в номінації “Найкращий серіал” можуть подаватися і документальні серіали.

Нагородження переможців VI та VII Кінопремій відбудеться у липні 2023 року. Офіційним аудитором Шостої та Сьомої Національної кінопремії є аудиторсько-консалтингова компанія Kreston Ukraine.

https://www.facebook.com/uafilmacademy

https://www.facebook.com/ukrkino/