f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

АКТРИСІ ЗАВЖДИ 18!

31.08.2022

Sergiy Trymbach 

НСКУ, Українська кіноакадемія

Так називається вистава, у якій ЛАРИСА КАДОЧНИКОВА грає роль Сари Бернар. І, власне, це є одним із девізів української актриси, яка справді випромінює молодість, зарядженість на завтрашній поступ!

30 серпня, у День народження ЛАРИСИ, в Будинку кіно відбувся показ нового фільму Дмитра Томашпольського "ЛАРИСА КАДОЧНИКОВА. ВІЙНА". Прем'єра мала відчутні елементи творчого вечора, з трохи ювілейним ухилом.

Від імені Спілки кінематографістів та кіностудії імені Олександра Довженка видатну акторку привітав очільник обох інституцій Олесь Янчук. Він же зачитав привітання Кадочниковій від Президента України Володимира Зеленського.

Говорили і коментували творчість Кадочникової Дмитро Томашпольський, акторки Раїса Недашківська і Ніна Ільїна (у неї це так само день народження!), мисткиня Катерина Рапай, поет і режисер Станіслав Чернілевський... Не всіх згадав, даруйте... Я теж трохи говорив - бо мені довірили наглядати за порядком у Синій залі Будинку кіно, який був заповнений вщерть (на фото - я й наглядаю, щоби поводили себе усі поштиво).

Ларисі - віват і побажання зберігати молодість ще многії літа!

Фото прекрасного оператора і фотографа Сергія Борденюка (спасибі!). На парному фото - Лариса та Дмитро Томашпольський; на останньому, в глибині кадру - виступ Ст.Чернілевського.

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach