f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Що відбувається з Будинком кіно?

28.04.2021

Елизавета Плесконос разом з Oles Yanchuk.

Нещодавно в соціальних мережах з'явилися статті про продаж Будинку кіно. Факти, на які покладються автори публікацій, не обгрунтовані і неправдиві, дивном чином стосуються не проблем з проведенням творчих вечорів, просуванням українського кіно, показами найкращих кінотворів іноземних митців, а з рестораном та скороченими працівниками Будинку кіно. Таке відчуття, що ці статті є "замовленням".

https://www.facebook.com/ElizabethPleskonos

«Будинок кіно може бути рентабельним або за підтримки держави, або за підтримки партнерів, які приноситимуть нам прибуток»

ЯРОСЛАВ ДРУЗЮК, 23 квітня 2021 року

Чутки про можливе закриття Будинку кіно обговорюють у соцмережах, після нещодавнього закриття кінотеатрів «Київ», «Україна» та «Кінопанорама» будь-яка подібна інформація викликає занепокоєння.

Редакція The Village Україна поспілкувалася з керівництвом Будинку кіно та представниками кінофестивалю «Молодість» і розповідає, що відбувається з будівлею Спілки кінематографістів України.

Далі:

https://www.the-village.com.ua/village/city/situation/310493-budynok-kino-explainer-2021?fbclid=IwAR0KkE7Pb2ZAGpgUn3mhT68ZdMfd2OYgaqPRaxMzIYVSBg8td8BxVXYB0Ug