f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

СВЯТКУЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ один із добрих, казкових духів вірменського і світового кіно АРУТЮН ХАЧАТРЯН

10.01.2021

Сергій ТРИМБАЧ

НСКУ, Українська кіноакадемія

ВЖЕ ДРУГИЙ ДЕНЬ СВЯТКУЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ один із добрих, казкових духів вірменського і світового кіно АРУТЮН ХАЧАТРЯН - режисер, продюсер, сценарист, оператор багатьох чудових фільмів: "Три раунди з життя Володимира Єнгібаряна", "Конд", "Біле місто", "Вітер забуття", "Повернення на обітованну землю", "Остання станція", "Документаліст", "Повернення поета", "Кордон"... Незліченна кількість фестивальних призів, світове визнання...


А ще він засновник і директор знаменитого Єреванського кінофестивалю "Золотий абрикос". Його незмінний капелюх, його авторська посмішка і увесь силует є титульними символами і водночас гарантією високої якості фестивалю.

А віднедавна АРУТЮН ще й голова Спілки кінематографістів Вірменії. З ним пов"язують чимало надій на кіномайбутнє. Попри всю складність ситуації, в якій опинилась Вірменія.

ДОРОГИЙ АРУТЮНЕ, знімаю свою кепку і щиросердно вітаю Вас! Доброго здоров"я, Доброї роботи на многії ще і преблагії літа! Щастя Вам, родині, усій златоцінній нашій Вірменії!!!

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach

Кирилл Разлогов о фильме "Возвращение поэта" / Культ кино с Кириллом Разлоговым

https://www.youtube.com/watch?v=sT-8acDaodM