f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Про проведення щорічного 14-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

06.10.2020

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань світи, науки та інноваціії

Голові Київської міської державної адміністрації Кличку В.В.

Київська міська державна адміністрація 

03 09 2020

No 31451

Шановний Віталію Володимировичу!

Звертаємось до Вас з проханням підтримати проведення щорічного 14-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам'яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київський міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Спілки письменників України.

Враховуючи значення Всеукраїнського конкурсу у виховному процесі молодого покоління та сучасний історичний контекст, просимо Вашого сприяння в організації цього заходу.

Принагідно інформуємо про умови конкурсу:

У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.

Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttiaca ukr.net до 1 грудня 2020 р.

Протягом грудня 2020 - січня 2021 р. журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2021 р.

До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти - аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .аyі.

Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів. Авторський текст виконується українською мовою.

До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc анкету (див. додаток).

Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vrіаtіvаty vid-zabuttia@ukr.net

Додаток: 1 арк.

З повагою, Голова Комітету Сергій Бабак