f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

21/09 Другий етап Чотирнадцятого конкурсного відбору кінопроєктів Держкіно. День 6

21.09.2020

Dergkino Ukraine

Презентаційні сесії (пітчинги) Чотирнадцятого конкурсного відбору проходять за напрямом: Фільми, Телефільми, Телесеріали з 14 по 25 вересня 2020 року за адресою: кінотеатр "Оскар", ТРЦ Gulliver (м. Київ, Спортивна площа, 1а, 7 поверх)

Детальний розклад презентаційних сесій (за напрямами): https://bit.ly/3iwWxGo

У зв’язку з переходом Києва з 14 вересня 2020 року у "помаранчеву" зону епідемічного розподілу за рівнем небезпеки поширення COVID-19 та відповідним посиленням карантинних вимог просимо учасників: - обмежити 2-ма особами кількість людей, що заходитиме в зал для презентації проєкту (в залі перебуватимуть тільки члени Експертної комісії, члени Ради з державної підтримки кінематографії, представники Держкіно та учасники поточної презентації кінопроєкту), - дотримуватись маскового режиму, - зберігати дистанцію в 1,5 метра один від одного. Нагадуємо, що презентація кінопроєкту триває не більше п'ятнадцяти хвилин.

Члени Експертної комісії (https://bit.ly/2GXUzkp),

члени Ради з державної підтримки кінематографії (https://bit.ly/35xQXzN)

та представники Держкіно мають право ставити суб'єкту кінематографії запитання щодо презентованого кінопроєкту. Стежити за онлайн-трансляцією пітчингів можна також на нашому сайті:

https://usfa.gov.ua/

 

https://www.youtube.com/watch?v=-CDToDzKygA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3ZGlMFYVc1J5iWqIInaPCOZo0y81Q09YfDPTAMIOIrCF7WdzmDSu3Kl7k