f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

17 серпня - 17 вересня 2020 року "ОБРАНІ.УКРАЇНА" Фотопроєкт МАРУСІ СЛОБОЖАН (Україна) / презентаційна версія /

04.09.2020

Альбом про українців, які живуть серед нас, тут і зараз. Збірний образ про реальне життя на селі, без прикрас. З різних куточків нашої країни. Вважаю, що село завжди було і є носієм ідентичності традицій і здоровля. Україна, яку показую Вам, поволі зникає. Всіх представлених тут людей, я думаю, не випадково зустріла. Когось просто побачила, хтось мене сам знайшов, когось шукала, наздоганяла, про багатьох ще тільки мрію. В їхні очі потрібно дивитись довго. І кожен побачить своє. Бо Я бачу… Маруся Слобожан.

Маруся Слобожан, живе і працює e Києві, але по своїй суті, є екстремальним фотохудожником. В її фото жодної молекули гламуру чи постановочного пафосу. Лише оголена правда сьогодення, гротескно підфарбована яскравими кольорами. Кожне фото — це окрема історія. Деякі роботи мають назву, як оформлене, інтуїтивне втілення світогляду автора. Деякі ще чекають на свою назву. Такі роботи неможливо зробити, якщо самого фотографа не збуджує та правда, якщо він не смакує її п’янкої істини. Тривалий післясмак вражень від її творів запалює інтерес і жагу до життя. Григорій Цевогор.

Експозиція цієї фотовиставки у Будинку Кіно - це тільки початок великого авторського фотопроєкту Марусі Слобожан. Бажаємо автору успіху і натхненння. Запрошуємо до перегляду!

Виставка експонується кожного дня з 12:00 до 20:00 у Будинку Кіно, Саксаганського 6, Київ

Вхід вільний на умовах посткарантину з обов`язковим дотриманням карантиних умов!

Експозицію організовано за сприяння Національної спілки фотохудожників України та Національної спілки кінематографістів України щодо виставкового простору та серії виставок кінематографістів та фотохудожників у Центральному Будинку

Координатор експозиції - Валерій Лещинський

Creative/Art Director у Kyivphotos-Hall 2012