f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

У Мінкульті розповіли про стратегію розвитку українського кіно

23.06.2020

У Мінкульті сподіваються, що незабаром буде стратегія і концепція спільної роботи Держкіно та міністерства щодо розвитку державного кіно, зокрема, серіалів.

Про це сказав очільник Мінкульту в ефірі програми “Свобода слова”, передає УНН.

“Держава почала фінансувати в кіноіндустрію. І, безперечно, з 0 до 9-10% в прокаті це гарні цифри. Але, очевидно, що пріоритети також потрібні. Той факт, що держава не фінансувала серіали, що є достатньо швидким способом з українськими наративами, українськими авторами, українською мовою. Я вважаю, що це прогалина, яка існує”, — сказав Ткаченко.

Також він сподівається, що незабаром буде оприлюднено концепцію і стратегію того, як буде працювати Держкіно і Мінкульт.

“Ми будемо рухатися в напрямку і до розвитку і в документальному кіно, і ігрового масового кіно і серіалів”, — додав Ткаченко.

Як повідомляв УНН раніше, у 2020 році бюджет Державного агентства України з питань кіно на кіновиробництво становить 450 млн грн.

https://www.unn.com.ua/uk/news/1876528-u-minkulti-rozpovili-pro-strategiyu-rozvitku-derzhavnogo-kinemetografa?fbclid=IwAR0u-bavwwdiXY4d3eDgzGF9irKLW-XhmTfB1_UulZ9Uw5WLL0pVN-wD6sw