f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ЗВЕРНЕННЯ ДИРЕКТОРА ОДЕСЬКОЇ КІНОСТУДІЇ АНДРІЯ ОСИПОВА ЩОДО СИТУАЦІЇ НАВКОЛО СТУДІЇ

02.06.2020

Керівництво НСКУ підтримує пафос цього звернення, хоча й розуміє тривоги тих, хто вийшов на протест. Одначе в нас є чимало підстав довіряти директору, за час керівництва якого справді сталося чимало позитивних змін. Головне з яких - фільми знімаються, їх стає дедалі більше!

АНДРІЙ ОСИПОВ

Шановні колеги, доброго дня. Під стінами Одеської кіностудії безпрецедентно велике скупчення преси і ворожо налаштованих активістів. Приводом стала информація про майбутнє призначення Олександра Ткаченка на посаду Міністра культури, а також поширена неправдива інформація про житлову забудову на території кіностудії.

Мені потрібна ваша допомога. Прошу Вас, по можливості, розмістити розмістити на власних сторінках у соцмережах свою позицію щодо роботи Одеської кіностудії.

Коротка інформація про нашу роботу. Одеська кіностудія достатньо активна на ринку кіно. До прикладу стала лідером 11 конкурсного відбору Держкіно. Останні фільми, які вийшли в копродукції за участі ОК “Червоний”, “Зрадник”, “Тарас. Повернення”, “Червоний. Без лінії фронту”, “Антон”, «Гешев», «В дали ні від берега», Іванова, 45. За останні три роки як власне виробництво, так і в копродукції знято 14 фільмів і серіалів.

У 2019 році вироблялись і на даний момент завершені: історичний пригодницький фільм «Фортеця Хаджибей» (реж. К.Коновалов). Чекаємо прем’єру в жовтні. Дебютний фільм Д.Косигіна «Полум’яна річка». Буде приймати участь в багатьох фестивалях. Нині триває робота над фільмом «Тепер я турок, не козак» (реж. В.Новак). Підтримує свою славу місця де відкриваються нові таланти – минулого року пройшов конкурс ім. Кіри Муратової для молодих кіномитців.

За 15 років державно-приватного партнерства кіностудія зберегла свою територію, ніяких забудов немає, фільми виробляються. За всі роки незалежності держава не інвестувала в кіностудію жодної гривні. Діяльність і ремонти - все за рахунок приватного акціонера Приклад як держава управляє - дві державні кіностудії Укркінохроніка та Національна кінематика, територію яких «віджали» і уже планують будівництво житлових будинків.