f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

НЕЗРІВНЯННА! СЬОГОДНІ, 22 КВІТНЯ, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАТАЛІ СУМСЬКОЇ

22.04.2020

Sergiy Trymbach з Наталією Сумською.

 "НЕЗРІВНЯННА" - так називається вистава театру ім. І.Франка за п'єсою англійського драматурга Пітера Квілтера «Незрівнянна» (2005) у постановці Анатолія Хостікоєва (він же виконав центральну чоловічу роль).

В центрі оповіді — реальна історія американської піаністки та співачки, яка, за відсутності музичного слуху, досягла великої популярності.

Вистава франківців має шалений успіх у глядачів, дістати квитки річ надскладна.

НАТАЛЯ СУМСЬКА грає просто феноменально - в її співачці замало не весь спектр проявів людського і власне жіночого єства.

Колись, знайомлячись з пані Наталею, я почув від неї: "У мені бачать головним чином Наталку-Полтавку, а я ж клоунесса!" Звідтоді усе це змінилось, жодної однотипності! Досить пригадати ще одну роль СУМСЬКОЇ - Кайдашихи у виставі франківців "Кайдашева сім"я" (постановка Петра Ільченка): фейєрверк прийомів акторської виразності, аж до суто циркових.

Ні, це справжнє диво - от ся НАТАЛЯ СУМСЬКА! Жаль тільки, що кіно з цього багатства використовує лишень якусь маленьку частину. Та ще не вечір! Як же ми скучили усі за Вами, НАТАЛЮ! Гарного щасливого Дня!

На фото: Сцени з вистави "Незрівнянна", театр імені Івана Франка

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach