f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Рейтинги кінематографістів України.

08.02.2020

Майже на кожному засіданні Секретаріату Спілки Рейтингова комісія повідомляє про прийняті рішення щодо нагородження товаришів по кінематографічній справі. Причина полягає в тому, що є багато відзнак з ініціативи державних, муніципальних, громадських, підприємницьких організацій, і щороку традиція запрошувати кіномитців в свої офіси для нагородження кращих з кращих не втрачає своє популярності.

Рейтингова комісія НСКУ, яка складається з відомих діячів українського кіно, оперативно збирається і, виявлючи неабияку обізнаність у кінопроцесі, під час дискусій приймає особливе рішення. Голова Рейтингової комісії НСКУ Сергій Борденюк, детально розповідає Секретаріату про перебіг озвучених оцінок творчої діяльності українських кіномитців, що завжди цікаво і корисно для провідних фахівців НСКУ.

Про прийом документів претендентів на присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2020 році

27 Січня понеділок 01 Березня неділя

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з метою розгляду клопотань про присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2020 році (далі – Премія) розпочинає прийом документів претендентів на присудження Премії.

У лютому поточного року Cекретаріат Спілки вирішив висунути на отримання Премії від Київського міського голови:

Михайла Маслобойщикова – режисера – постановника кінокартини«Київська історія»

Варвару Лущик – актрису, виконавицю головної ролі у кінокартині «Гуцулка Ксеня»

Христину Федорак – актрису, виконавицю ролі Марічки у кінокартині «Гуцулка Ксеня»

Про початок подання матеріалів на здобуття Мистецької премії «Київ» 10 Лютого понеділок Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує про початок збору заявок на здобуття Мистецької премії «Київ» у дев`яти номінаціях:

• в галузі літератури – Мистецька премія «Київ» імені Євгена Плужника;

в галузі кіномистецтва – Мистецька премія «Київ» імені Івана Миколайчука;

• в галузі музичної композиції – Мистецька премія «Київ» імені Артемія Веделя; • в галузі театрального мистецтва – Мистецька премія «Київ» імені Амвросія Бучми;

• в галузі образотворчого мистецтва – Мистецька премія «Київ» імені Сергія Шишка;

• в галузі журналістики – Мистецька премія «Київ» імені Анатолія Москаленка;

• в галузі народного декоративного мистецтва – Мистецька премія «Київ» імені Сергія Колоса;

• в галузі хореографічного мистецтва – Мистецька премія «Київ» імені Павла Вірського;

• в галузі циркового мистецтва – Мистецька премія «Київ» імені братів Василя та Олександра Ялових. Новое игровое заведение Лаки Леон казино уже очень популярно среди своих клиентов, так как быстрые выплаты и приятное многообразие слотов позиционирует к долгой и продуктивной игре на деньги. Лучшего онлайн клуба на деньги сейчас найти трудно.

Мистецька премія імені Івана Миколайчука, якою опікується Київська міська державна адміністрація, на думку Рейтингової комісії НСКУ повинна бути присудженою: Ірмі Вітовській – Ванца – актрисі, виконавиці головної ролі у кінокартині «Мої думки тихі»

Андрію Лідоговському – актору, виконавцю головної ролі у кінокартині «Мої думки тихі»

Комісія НСКУ з інформаційної політики