f y
Національна спілка кінематографістів України

Проекти

Триває прийом заявок на конкурс підтримки для українських кінематографістів від Європейського фонду солідарності з українським кіно (ESFUF)

23.07.2023

Ukrainian Institute - Український інститут 

До участі запрошуються кінематографісти, які шукають підтримку для своїх проєктів на стадії розробки або постпродакшену. Заявки приймаються до 1 вересня 2023 року. 

На одержання підтримки можуть претендувати проєкти повнометражних ігрових, документальних та анімаційних фільмів, призначені для першого показу в кінотеатрах. Кінопроєкти мають бути створені в копродукції українською продюсерською компанією та компанією країни-партнера ESFUF (Бельгія, Хорватія, Кіпр, Данія, Естонія, Франція, Німеччина, Греція, Ірландія, Італія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Велика Британія). 

Річний бюджет Фонду становить 1,2 млн євро. Розмір фінансової підтримки проєктів на стадії розробки (девелопменту) обмежується 50 тис. євро для ігрового або анімаційного фільму та 25 тис. євро для неігрового фільму. Сума грантової підтримки проєктів на стадії постпродакшену становить 75 тис. євро для всіх типів повнометражних фільмів. 

Деталі та заявки на участь: https://esfuf.eu/ua/ Європейський фонд солідарності з українським кіно (ESFUF) запустили у лютому 2023 року. Його мета – допомогти українським кінематографістам і сприяти копродукції. ESFUF фінансується за рахунок внесків 19 партнерів із 16 країн та європейської кіноасоціації EFAD. Фонд вже провів перший конкурс у березні 2023 року, фінансову підтримку виграли 11 проєктів українських фільмів.

https://www.facebook.com/ukrkino